Богуславський Центр

дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Погода
Корисні посилання
Положення [29]
Керівнику гуртка [11]
Фотоанонс подій [12]
Новини самоврядування [19]
Документи самоврядування [4]
Поради заступника директора з навчально-виховної роботи [5]
Поради психолога [11]
Соціальні ініціативи Президента [1]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Головна » Файли » Новини самоврядування

У категорії матеріалів: 19
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Новини самоврядування | Переглядів: 182 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

   25-27 серпня 2014 року на базі КЗ «Володарська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулася обласна літня Школа лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді, у якій взяли участь близько 80 дітей-лідерів та 20 координаторів. 
     Протягом трьох днів найактивніша учнівська молодь навчалася правильно та результативно організувати роботу комісій обласної ради дітей Київщини, розробляти соціальні ініціативи, організовувати та проводити масові заходи зі своїми друзями та однолітками. 
    Під час патріотичної акції «За Єдину Україну», яка відбулася у другий день заходу, лідери учнівського самоврядування Київської області виконували українські пісні, читали вірші, та провели патріотичний флеш-моб, де поєднали герби усіх областей України воєдино і твердо заявили: «Ми за мир! Ми за єдину та неподільну Україну!». 
   Протягом останнього дня Школи у творчих лабораторіях діти-лідери розробляли 10 добрих справ, які вони будуть реалізувати в новому навчальному році. 

Новини самоврядування | Переглядів: 293 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 01.09.2014 | Коментарі (0)

           

«Зробимо Україну чистою»-12 квітня 2014 року відбулася щорічна  Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

З метою популяризації шкільних проектів «Зелена школа», «Друзі землі»,учнівська молодь Богуславщини активно працювала на благоустрій міста та району: 18 загальноосвітніх навчальних закладів, прибирали засмічені території, а також насаджували дерева - хто мріяв про фруктовий сад,а хто про затишну алею біля шкільного подвір'я. Не обійшлося і без відпочинку - «хто вміє гарно працювати,той вміє гарно відпочивати».

Прибирання супроводжувалось різноманітними масовими іграми, незабутніми піснями, а на завершення роботи учнів чекала смачна каша.

Дуже важко визначити найактивніших волонтерів,та все-таки деякі імена згадати варто: Анна Тернова волонтер,Голова АДМОБ , Антон Карпенко -волонтер,

Прибравши сміття на природі,людина стає більш відповідальною у питаннях поводження з відходами.

Завдяки українському охопленню, проект є масштабним, набирає патріотичного забарвлення і містить елементи екологічного виховання.  

Новини самоврядування | Переглядів: 317 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 14.04.2014 | Коментарі (0)

   

2 квітня 2014 року на базі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування, на якому підводилися підсумки роботи органів учнівського самоврядування навчальних закладів району з 1 січня 2014 року. 

   Розглядалася інформація про програми та нові проекти комісій обласної ради дітей Київщини.

   Проекти над якими працюватиме в наступному 2014 - 2015 році  Асоціація підтримали лідери району, зокрема:  

  • Проект "За щасливе дитинство та відповідальне батьківство" (комісія загальної середньої та позашкільної освіти).
  • Проект "Заочна подорож Київщиною" (комісія з питань екології та краєзнавства).
  • Проект "Лідери з дитинства" (комісія по роботі з дітьми молодшого та середнього шкільного віку).
  • Проект "Об'єднаймо школи" (комісія партнерства та міжнародних відносин).

   Обговорювалася підготовка до проведення Всеукраїнських акцій "Зробимо Україну чистою", яка проходить 12 квітня 2014 року та "Серце до серця" з 7 по 27 квітня 2014 року.

  Збір лідерів проводився спільно зі студентами Державного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти" Корнієнко Анастасією, Президентом Ради лідерів учнівського самоврядування в Київській області та Неживенко Андріаною. 

Закінчився збір АДМОБ лідерськими флеш-мобами, неперевершеним танцем ОРДА "Арівою".


 

Новини самоврядування | Переглядів: 270 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 09.04.2014 | Коментарі (0)

          

За підтримки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, за ініціативою Обласної ради дітей Київщини 11 березня 2014 року стартував І етап інтерактивного арт-проекту «Шевченко – наш сучасник».

    Протягом січня-лютого 2014 року навчальними закладами району проводився пошук та дослідження цікавої інформації про перебування Т.Г. Шевченка а Богуславщині.

   Вісімнадцять міст та районів в режимі on-line ( інтернет-телеміст по Skype) мали змогу поділитися пошуково-дослідницькою роботою,проведеною у своїх регіонах. Анна Тернова та Владислав Мельниченко в Центрі дитячої та юнацької творчості у прямому ефірі презентували передачу «Богуславські пороги у житті великого Кобзаря».

    Глядачі телемосту з великим хвилюванням очікували зустріч з Тетяною Куценко, що родом з Іванівки – прапрапраправнучкою Микити, рідного брата Тараса Шевченка. Тетяна розказала: «Виходячи з розповідей рідних,стало зрозуміло,що відомостей про мого прапрапрапрадіда Микиту дуже мало». І мрією Тетяни є написання біографічної книги про діда Микиту.

   З метою виявлення та підтримки юних талантів у галузі літератури, сприяння розвитку і популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка,активізації виховної роботи з учнівською молоддю, збереження традицій і звичаїв українського народу 27 березня в актовому залі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості був проведений ІІ етап проекту «Шевченко – наш сучасник», культурно – мистецький, конкурс читців, присвячений 200-річчю від дня народження поета.

   Конкурс проводився серед дітей та учнівської молоді у трьох вікових категоріях:

І категорія - від 7 до10 років.

ІІ категорія-від 11 до 15 років.

ІІІ категорія від 16 до 17 років.

  У заході взяли участь учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів району, а також студенти ДНЗ "Богуславський центр професійної технічної освіти" та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості загальною кількістю 35 чоловік.

  Журі в складі Литовкіна Леоніда Васильовича, вчителя української мови, поета, прозаїка; Графінової Марини Анатоліївни, методиста районного кабінету відділу освіти Богуславської РДА; Крушеницької Інни Олександрівни, головного спеціаліста відділу освіти Богуславської РДА; Руленко Тамари Володимирівна, заввідділом обслуговування дітей Богуславської централізованої бібліотечної системи та Ткалич Катерини Володимирівни, бібліотекаря відділу обслуговування дітей Богуславської централізованої бібліотечної системи, оцінюючи артистичність виконання, уміння донести зміст твору до слухачів, розуміння твору, оригінальність виконання та індивідуальність творчих прийомів, визнало переможцями:

І категорія

І місце – Кальсін Дарина, учениця БЗОШ № 2

ІІ місце – Мусієнко Ольга, учениця СШ № 1

ІІІ місце – Павліченко Настя, учениця БЗОШ № 2

ІІ категорія

І місце – Іващук Богдан, вихованець Богуславського ЦДЮТ

ІІ місце – Кисимес Оксана, учениця Дибинецького НВК та Підлужний Вадим, учень Мисайлівського НВК

ІІІ місце – Пономаренко Юлія, учениця БЗОШ № 2 та Хмельова Катерина, учениця Богуславської СШ № 1

ІІІ категорія

І місце – Тернова Анна, вихованка ЦДЮТ

ІІ місце – Палійчук Юрій, студент ЦПТО № 1

ІІІ місце – Дика Руслана, студентка ЦПТО № 1 та Шаламай Альона, учениця Іванівського НВК.

Таблиця результатів


 

Новини самоврядування | Переглядів: 337 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 09.04.2014 | Коментарі (0)

    
   За підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, за ініціативою обласної ради дітей Київщини, 11 березня 2014 року стартував І етап інтерактивного арт-проекту "Шевченко - наш сучасник". Протягом січня-лютого 2014 року навчальними закладами району проводився пошук та дослідження цікавої інформації про перебування Т.Г. Шевченка на Богуславщині.
   Вісімнадцять міст та районів в режимі on-line (інтернет-телеміст по Skype) мали змогу поділитися пошуково-дослідницькою роботою проведеною у своїх районах.
   Анна Тернова та Владислав Мельниченко в Центрі дитячої та юнацької творчості у прямому ефірі презентували передачу "Богуславські пороги у житті великого Кобзаря".
   Глядачі телемосту з великим хвилюванням очікували зустріч з Тетяною Куценко, що родом з Іванівки Богуславського району, прапрапраправнучкою Микити, рідного брата Т.Г. Шевченка. Тетяна розказала:"Виходячи з розповідей рідних, стало зрозуміло, що відомостей про мого прапрапрапрадіда Микиту дуже мало. Моєю мрією є написання книги про життя мого діда Микити".
   Після ефіру Богуслав передав естафету Броварському району.
  Хочеться зазначити, що серед презентацій особливої уваги заслуговує проект команди Богуславської ЗОШ № 3 "Тарас Григорович Шевченко - великий народний поет і художник", автори Маковецька Анастасія, Третяк Марина та Мельниченко Інна учні 11 класу.
   2 етап проекту "Шевченко наш сучасник" (культурно-мистецький) відбудеться незабаром, 26 березня в Богуславському центрі дитячої та юнацької творчості - "Конкурс читців".


 

Новини самоврядування | Переглядів: 308 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 09.04.2014 | Коментарі (0)

 10 січня о 900 в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся «Лідерський бал» для випускників та депутатів Асоціації дитячих та молодіжних організацій Богуславщини.
   Шанованими гостями були представники учнівського самоврядування ДНЗ Богуславський ЦПТО на чолі з заступником директора з виховної роботи Чинчевич Л.А. та психологом Бабаєвою Л.М. Привітала усіх присутніх  від себе та від імені батьківської громадськості методист РМК  відділу освіти Богуславської РДА Графінова М.А.
   Особливим теплом зустріли випускницю АДМОБ (бувшу голову АДМОБ) Аникієнко Марину та Щербіна Олександра.
Головним гостем на шоу-програмі «І знову зустріч» був його величність «Вальс».
   Зустріч з лідерськими танцями «Шоколада», «Соку-соку», «Аріва» та піснями була по праву гарячою.

Наймолодша гостя Османова Софія станцювала східний танець.
 
Артеменко Андрій та Куценко Герман подарували запальний «Хіп – хоп», циганський танок – лідери Дибинецького НВК, а Стаценко Ольга, Царенко Костя привітали глядачів сучасними танцями. «Рок-н-рол» у виконанні Царенко Вікторії та Паламарчук Надії був просто чудовим. 
  

   
    Звучали пісні у виконанні лідерів учнівського самоврядування: Тернової Анни, Бурбан Дарини, Голубець Даші, Слободяник Марини а також гостів, які завітали на бал: Копилової Марини, Аникієнко Марини, Коршак Олександра. Монолог Оксани із твору М.Гоголя «Ніч перед Різдвом» прочитала Царенко Вікторія.
   Підготував свою шоу-програму гурт «WorkOut-Богуслав», а також ВІА «Сайменс».
   
Протягом 4-х годин в залі панувала неперевершена атмосфера.
Новини самоврядування | Переглядів: 266 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 13.01.2014 | Коментарі (0)

  
  На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича, в рамках Року творчості 5 червня на базі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я».

  Захід проводився з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків.
  В заході взяли участь 17 команд  загальноосвітніх навчальних закладів: Богуславської СШ № 1, Богуславської ЗОШ № 2, Богуславської ЗОШ № 3, Вільхівецького НВК, Іванівського НВК, Ісайківського НВК, СаварськогоНВК, Побережківського НВК, Бранепільського НВК, Киданівського НВК, Біївецького НВК, Мисайлівського НВК, Тептіївського НВК, Розкопанецької ЗОШ, Хохітвянського НВК . Учні Медвинської ЗОШ, Шупиківського НВК взяли участь лише в конкурсі плакатів. Самі назви команд допомагали позитивно налаштуватися на конкурсну програму: "Здоровим будь", "Вітамінка", "Дивосвіт", "Здоровенькі були", "Живчик"  та інші.
Команди змагалися в 4-х конкурсах:
• Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій
• Конкурс плакатів "Твоє життя - твій вибір"
• Конкурс фотографій
• Конкурс-вікторина "Що я знаю про здоровий спосіб життя"
  Була оформлена тематична виставка фотографій.
  Учасники фестивалю обмінялися досвідом щодо профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності. Команди доводили присутнім свою активну позицію і власне бачення проблем сьогодення. Виступи мали переконуючу силу та мотивували на здоровий спосіб життя.
  Підготовка команд змусила членів жюрі, до складу якого ввійшли: голова жюрі - Графінова Марина Анатоліївна, методист РМК; Михайліченко Ліда Григорівна, методист РМК та Кривобород Юлія Василівна, психолог, методис РМК, замислитися - хто стане переможцем
  Свої організаторські здібності виявили депуту Обласної ради дітей Київщини Тернова Анна та Березова Яна, які впродовж фестивалю проводили активну роботу з вболівальниками. 

  Тепло приймали гостей - неодноразових чемпіонів по брейк-дансу та хіп-хопу в особистих змаганнях групу "New sonik"  (Артеменко Андрій, Куценко Герман, Крикун Роман) . 
   Перемогу в фестивалі - конкурсі «Молодь обирає здоров’я» здобула команда Біївецького НВК.
  ІІ місце зайняла команда Тетіївського НВК
ІІІ місце зайняла команда Мисайлівського НВК.
  Команда Біївецького НВК перемогла у конкурсах літературно-музично-спортивних композицій та плакатів. У конкурсі фотографій перемогла команда Киданівського НВК. У конкурсі–вікторині перемогли команди Богуславської ЗОШ № 2 та Побережківського НВК.
  Вітаємо переможців!!!
Новини самоврядування | Переглядів: 367 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 06.06.2013 | Коментарі (0)

           
   23 березня в приміщенні ЦДЮТ відбувся щорічний конкурс організаторської  майстерності - "Лідер року 2013", в якому взяли участь 19 навчальних закладів району: Богуславська спеціалізована школа № 1, Богуславські загальноосвітні школи № 2 та № 3, Розкопанецька, Щербашенська та Медвинська ЗОШ, Іванівський,  Тептіївський, Ісайківський, Хохітвянський, Саварський, Бранепільсьский, Дибинецький, Шупиківський, Киданівський, Біївецький, Мисайлівський, Побережківський, Вільхівецький НВК.
   Почесними гостями та членами журі були: Никоненко Ігор Михайлович, помічник-консультант депутата Верховної Ради Онищенка О. Р., Заводовська Л.М., практичний психолог, керівник "Театру мод"  ВПУСП, Цапенко Л.І., засновник АДМОБ, Графінова М.А., методист РМК РДА та віце-спікер учнівського парламенту ВПУСП Бройкович Діана.

   Завітали до нас наші друзі, танцювальний колектив "Фантазія", керівник Ярослава Щедріна.
   Наші конкурсанти витримали бій на 100 відсотків і показали себе розумними, врівноваженими, витриманими, тактовними, творчими, креативними, справжніми лідерами учнівського самоврядування. Тож вітаємо переможців!!!!

 І місце - Тернова Анна, БЗОШ № 2
ІІ місце - Васильченко Тетяна, Ісайківський НВК
ІІІ місце - Рачківська Катерина, Киданівський НВК

У номінації:
"Талант Року" - Артеменко Андрій, БСШ № 1
"Розсудливість Року" - Слободяник Марина, Медвинська ЗОШ
"Мудрість Року" - Ніщименко Тарас, Побережківський НВК
"Грація Року" - Бабенко Юлія, Розкопанецька ЗОШ
"Надія Року" - Маковійчук Марина, Біївецький НВК
"Ерудит Року"  - Цимбал Катерина, Дибинецький НВК
Новини самоврядування | Переглядів: 275 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

                  
    1 березня 2013 року в приміщенні ЦДЮТ відбувся районний правничий брейн-ринг "Підліток і право",  в якому взяло участь 19 команд шкіл району. В запеклій боротьбі до півфіналу вийшло 5 команд: Богуславської спеціалізованої школи № 1, Хохітвянського,  Побережківського, Ісайківського та Дибинецького НВК.
   Після конкурсу капітанів до фіналу пройшли три команди: БСШ №1, Побережківського та Хохітвянського НВК.
   За результатами останньго конкурсу переможцями стали: 
ІІІ місце (43 бали) - команда Хохітвянського НВК
            
ІІ місце (44 бали) - команда Побережківського НВК
            
І місце (52 бали) - команда Богуславської спеціалізованої школи № 1: Сиволап Катерина, Матвієнко Сергій, Хоменко Богдан, Степенко Богдан на чолі з капітаном команди Олександром Шокало.
                          

Вітаємо переможців!!!!
Новини самоврядування | Переглядів: 314 | Завантажень: 0 | Додав: Iryskakom | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

1-10 11-19
Форма входу
Пошук
Календар
Святкуємо
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 


09700, м. Богуслав
провулок Корсунський, 11
тел. (04461) 5-13-19
е-mail:boguslav-cdut@ukr.net

  Запис до гуртків проводиться

щороку  з 1 по 15 вересня

www.boguslav-cdut.at.ua

Copyright MyCorp © 2020