Всього відповідей: 25
Головна » 2012 » Листопад » 19 » ХVІ чемпіонат Богуславщини з КРОКСу
18:41
ХVІ чемпіонат Богуславщини з КРОКСу
     14 листопада в приміщенні ЦДЮТ відбувся 16 чемпіонат Богуславщини з КРОКСу, в якому взяли участь 12 команд із шкіл району та 13 учасників особистої першості.
      Хочеться відмітити, що чимало команд змінили свій склад, влилися нові, молодші учасники, але майже всі старалися, тренувалися і з задоволенням брали участь у змаганнях. Отже, в конкурсі «Вік» наймолодшою виявилася команда «Ерудит»  Розкопанецького НВК,  а в конкурсах «Україна» та  «Поети» беззаперечно виграла молода команда із БСШ №1 – «Сьоме чуття», в конкурсі «Логіка» перемогу здобула  команда «Спарта»  Медвинської  ЗОШ,  в «Меломані» перемогла команда «Банда»  Дибинецького НВК,  а також вони  найкраще і найшвидше розв’язали  «Кросворд», з конкурсом «Мистецтво» найкраще справились ерудити команди «Вікторія»  Побережківського НВК,   в конкурсі «Дати» та «Човник» виграли ерудити із команди «Віват» Ісайківського НВК,    в спортивних  конкурсах  «Організованість» перемогу здобула команда «Вікторія»  Тептіївскього НВК, а в конкурсі «Обруч + м’яч» - команда «Сімейка» Богуславської  ЗОШ №3,  в конкурсах «Вежа в двох» та «Планета Земля» перемогли ерудити команди «Лідер» Іванівського НВК. Найкращими суддями, які принесли бали своїм командам, виявились представники команд  «Сьоме чуття» та «Віват», вони  ж найкраще знали «Положення» про чемпіонат. Місця розподілились так: ІІІ місце з результатом 264 бали виборола команда «Вікторія» Тептіївського НВК, ІІ місце з результатом 271 бал у команди «Віват» Ісайківського НВК, а чемпіоном Богуславщини з результатом 290 балів стала команда «Сьоме чуття» БСШ №1.
     В особистій першості перші три місця учасники розподілили між собою так: ІІІ місце (131 бал) у Шнуренко Дар’ї із Дибинецького НВК, ІІ місце (200 балів) у Козиренка Івана із Ісайківського НВК, І місце (244 бали) у Третяк Марини із  Богуславської ЗОШ №3.